"לא נדרש הרבה מכל אחד מאיתנו כדי להציל את כדור הארץ. קצת יוזמה, הרבה מודעות והדברים יכולים להיות אחרת."

אודות האתר

האתר EcoFriendly נוצר על ידי מתנדבים וללא מטרות רווח אבל עם הרבה מטרות אחרות. הרעיון שעומד מאחורי האתר הוא לספק מידע וטיפים יום יומיים ושימושיים לגבי השמירה על איכות הסביבה. בימים אלו, כאשר הזיהום באוויר מתפשט וגודל בעולם כולו ובמיוחד סביב ערים גדולות ואזורי תעשיה, כאשר כדור הארץ מתחמם ומתייבש, כאשר אדמת כדור הארץ מתמלאת בפסולת בלתי מתכלת ומתרוקנת ממשאבים טבעיים – חשבנו שיהיה נכון לתרום קצת לשיפור איכות הסביבה.

עקרון בניית אתר אינטרנט שכולו מוקדש להעלאת המודעות לאיכות הסביבה ובמתן פתרונות פשוטים לעזרה ושיפור המצב, מנצל את היכולת המדהימה של הרשת – הפצת מידע בחינם לכל דורש ובעלויות נמוכות למפיץ.

האתר כולו נכתב בשפה פשוטה ובמקטעים קצרים במתכוון על מנת לספק מידע קצר ותמציתי מבלי לשעמם את הגולש\קורא ולהבהיר לו את הנקודות החשובות באמת מבלי לבלבל בנתונים יבשים רבים או סיסמאות.

אנו תקווה כי אתר זה ישמש רבים אשר מחפשים מידע על איכות הסביבה באינטרנט ואולי גם ישנה תפיסת מחשבה של חלקם. כך, ביחד, אולי נוכל לשנות את העולם.

קרינה

קרינהקרינה בעוצמה גדולה מדי מזיקה לבני האדם, לבעלי החיים ולצמחים בעולמינו. אמנם שכבת האוזון שומרת עלינו אבל המומחים טוענים שלא לעוד זמן רב.

אנרגיה

אנרגיה חלופיתל אנרגיה יש צורות רבות ומגוונות - אנרגיה מכאנית, אנרגיה כימית, אנרגיית חום, אנרגיה גרעינית אנרגיה חשמלית ועוד. משאבי האנרגיה אשר אינם מתחדשים (פחם, נפט, גז, דלק ועוד) פוגעים באיכות הסביבה שלנו הרבה יותר מאשר משאבי האנרגיה המתחדשים והבלתי מתכלים כמו רוח, אנרגיית מים, אנרגיית השמש ועוד.